| edda a întrebat:

vreau sa imi fac un tatuaj, ceva micut si finut, m am gandit sa il fac la incheietura mainii, il vreau mai mult pentru iubi al meu, m-am gandit la un Forever si cu o inimimioara care sa il cuprinda la sfarsit. voi ce spuneti? ar fi frumos?

5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Oh God, noooo. Nu îți fă tatuaje să îți amintească de iubit, never ever. Cea mai mare greșeală. Mai am o prietenă care și-a făcut asta, s-au despărțit deja de un an jumate și încă regretă tatuajul ăla, chiar dacă nu e numele scris sau ceva mereu o să îți amintești care e motivul pentru care l-ai făcut și e ca naiba.

| Foxyyyy a răspuns:

E o idee mult prea banala.

| mihaibrad a răspuns:

Nu am fost niciodata pentru tatuaje, risti ca mai tarziu sa regreti ca l-ai facut.
Daca, totusi, te decizi sa faci, asa sa fie : micut si finut! happy
Alegerea inspirata iti doresc

| Roxii12 a răspuns:

Da, ar fi. Doar ca acum toate fetele isi fac tatuaj pe incheietura. Fii mai originala! :d

| modaacum a răspuns:

Daca nu il bati cu prea mult negru si te saturi de el, poti face un cover up.Mai iese putin cu laserul.Doare! va spun din proprie experienta.Dar in rest, e ok.Bafta!