| BETTYNA a întrebat:

vreau sa-mi cumpar si eu o placa de indreptat parul si nu stiu de care sa iau. Care este cea mai buna placa care sa protejeze si ea parul cat de cat?
multumesc!

9 răspunsuri:
| HabarNuStiu a răspuns:

Rowenta Respect CF7710 este, dupa parerea mea, cea mai buna placa de indreptat parul pentru ca poti sa selectezi temperatura, se incalzeste in 15 secunde si are ioni. De protejat parul...nu stiu ce sa zic. Adica dupa ce iti intinzi parul arata foarte bine, nu se vede daca e uscat sau deteriorat.
Eu o folosesc de ceva timp si sunt extrem de multumita de ea.

| NimeniAlta a răspuns:

Eu zic ca placile Remington sunt cele mai bune:) uite aici site-ul si poti alege ce fel de placa vrei http://www.remington-style.ro/

| BrunetteGirl01 a răspuns:

Placile de la Remington sunt foarte bune si bineinteles trebuie sa fie de ceramica. Daca vrei sa iti protejezi parului exista spray-uri de protectie pentru placa cu care te dai inainte sa iti intinzi parul si nu sunt scumpe.

| justlovee a răspuns:

Instyler-nu arde parul, eu asta folosesc si pana acum sunt foarte multumita de ea
http://www.top-shop.ro/......08-p4.html
Sper ca ti'am fost de folos

| LolNope a răspuns:

Buna.
Nu conteaza ce tip de placa iei,trebuie sa fie de ceramica.
Aceasta va arde parul oricum,asa a iti recomand sa mergi la un coafor si sa intrebi daca iti poate comanda de la wella o solutie de protejat parul, pentru a nu-l arde.
Costa mult, in jur de 50 de lei, plus minus ceva lei, nu mult.
Sa stii ca merita.
Se pulverizeaza pe par inainte de a folosi placa.

| BETTYNA explică:

@justme mi-am cumparat Instyler de ceva timp si clar nu-mi place

| yoyo_1988 a răspuns:

Remington sunt cele mai bune

| janine9815 a răspuns:

Placa de intins parul Titanium Pro Session
Placa de indreptat parul Philips HP 4687
Placa de indreptat parul Rowenta CF 7710 Respect
Placa de indreptat parul Braun ES3
Philips SalonStraight Sonic HP 4666
Placa de indreptat parul Remington S9000

Dar oricum, îţi recomand plăcile de la Remington. Sunt chiar foarte bune şi merită banii, chiar dacă nu costă foarte mult.

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi aici http://ofashion.cabanova.com/indreapta-parul-usor.html
O sa fi multumita

Sper sa te ajute