| laraNJ25 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o placa de indreptat parul, dar sa fie buna, Va rog recomandati- mi pentru ca nu prea ma pricep la placi...:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti aici http://bit.ly/1PjTdMF invelis ceramic, nu arde si nu rupe parul. Uita-te la review-urile placii.

| mOBSCENE a răspuns:

Depinde in ce buget te incadrezi.
Eu folosesc o placa de la Remington si sunt destul de multumita de ea, o am de vreo 2, poate chiar 3 ani. E in jur de 200 RON, dar gasesti si mai ieftine pe site-ul lor.
Fii atenta doar sa fie din ceramica.