| LadyBăă a întrebat:

Vreau sa-mi fac o schimbare de look. Ma gandeam sa ma tund si sa imi fac niste suvite. Eu mi-am facut si inainte de sarbatorile de iarna niste suvite mov, inca nu sau dus complet. Sa imi fac peste? Ce culoare sa-mi fac? Sa ma tund? Mentionez ca am parul mediu, sunt blonda si am fata ovala. Voi ce ziceti? happy Funda celui mai bun raspuns.winking

2 răspunsuri:
| AndreaBianca a răspuns:

Buna. Poti sa te faci bruneta si varfurile poti sa le faci albastre sau ce culoare vrei tu, sau poti sa te vopsesti cu negru deasupra si sub cu rosu sau blond.

| LadyBăă explică (pentru AndreaBianca):

De la blond la brunet e o schimbare mare laughing Nu risc!