| anon2000 a întrebat:

vreau sa slabesc ...stiu ca toata lumea im va spune direct: sport si dieta,sport si nu stiu ce. sad. imi puteti spune ceva trucuri sau ceaiuri sau tot felul de chestii care sa-mi fie de ajutor, si as vrea sa slabesc cat mai repede ...nu va ganditi ca vreau sa dau jos dintr-o data toate kilogramele stiu ca nu-i sanatoswinking

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Dietele sunt pentru IDIOTI

Fa sport si invata sa mananci.

| xrapalexx a răspuns:

Incearca ceaiuri naturiste sau fa sport.

| RainbowFade a răspuns:

Pai...ce spui de Dietea Dukan, dar este greu.Nu vei slabi repede.Dar e singurul lucru pe care il stiu sau incearca ceaiuri naturiste, sau infigete in raftul de slabit de la catena.

| elikiss a răspuns:

Nu tine dieta Dukan, deoarece estecam periculoasa plus ca trebuie sa mananci multa carne.
Eu iti recomand dieta Rina si dieta mediteraneana.
O alimentatie sanatoasa + sport =stil de viata sanatos.
Succes!