| bianca_1129 a întrebat:

Buna
vreau si eu un sfat vreau sa`mi inchid culoarea la par
eu il am saten deschis blondin vara
iarna se mai inchide, mi-am facut cateva suvite apoi mi-am turnat apa oxigenata in par si l-am decolorat prea tare si vreau sa revin la culoarea mea normala
va rog ce pot sa fac oare cu ceai de nuca pot sa il inchid?
as vrea sa il fk dn nou sa-i dau o tenta de gri

4 răspunsuri:
| princess a răspuns:

Cum ai putut sa iti torni apa oxigenata in parbig grin mi-e mila de parul tau laughing! pai ca sa il inchizi la culoare eu nu stiu metode de casa doar daca ti-l vopsesti iti iei culoarea care iti place ca iti va iesi sigur tinand cont ca u ai parul foarte deschis.

| ela_9708 a răspuns:

Fierbi cateva frunze de nuc sh cu apa acea te sspeli pe captongue

| baby27 a răspuns:

Cafea, cafeaua dupa ce o faci o lasi sa se raceasca si o pui pe parul umed.stai vreo 10 min cu ea asa si oe urma te clatesti.eu asa am incercat si ti se mai inchide culoarea paruluitongue.

| OptimusPrime a răspuns:

De ce nu te vopsesti? Eu cred ca asta este singura solutie.