| Printzess a întrebat:

Buna:*. vreau si eu un site de poze unde sa gasesc niste poze mai frumoase decat cele pe care le caut p google

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://weheartit.com/
http://photobucket.com

7 răspunsuri:
| Patricia a răspuns:

Pe deviART gasesti poze foarte frumoase(nu iti trebuie cont)
winking

| kiki a răspuns:

Salut. Intra pe GAPO.aici vei gasi o gramada, mi si mi de poze, chiar albume pe categorii. poze superbe.aici am gasit si albume intregi cu poze din Luvru de ex si picturi,peisaje,animale, copii, tot ce iti pofteste inima.e super site-ul si iti poti crea si tu un cont si sa faci albume si sa le ai acolo. distractie placuta.http://www.gapo.ro/

| Savy a răspuns:

Google images iti da rezultate conform termenilor tai de cautare, de pe toate site-urile existente. Daca vrei sa gasesti ceva anume trebuie sa redefinesti termenii, nu sa presupui ca nu gasesti nimic.

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Http://forum.acasatv.ro/viewtopic.php?f=3&t=69643&start=810 sa nu crezi ca sunt poze cu cei de la acesatv:)). sunt poze destul de frumoase:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.intra pe photofunia

| WTFuck a răspuns:

Google imagini

| Ahn a răspuns:

Cauta de deviantart si gasesti tot ce vrei in materie de poze. Ai acolo toate domeniile. Si sunt superbe! Fundita?