| CevaNou a întrebat:

Bunalove struck...de unde pot cumpara online balsamul de buze EOS. l-am cautat dar nu l-am gasit nicaieri.Ma puteti ajuta va roog?

Recompensa:Fundita!love struck

Răspuns Câştigător
| alexandracom a răspuns:

Http://machiajprofesional.shopmania.biz/......th-3720659 Aic il gasesti de comandat pe net!:) Este singurul site romanesc care are balsamul de buze EOS!:* Te pup :*

7 răspunsuri:
| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Oh doamne! umblu dupa balsamul acela de buze de 3 luni. din pacate nu se gaseste in Romania si nici de comandat de pe netcrying.

| Ionescu_Cezi_1995 a răspuns:

EMAG, care spot