| seby10 a întrebat:

Stiti vreun magazin online de filme DVD de unde pot cumpara filmul Silent Hill (2006)? ca am cautat peste tot si nu l-am gasit, ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Doar pe amazon :

http://www.amazon.com/......B000GCFO0I

dar ai putea mereu sa il... piratezi?

doar downloadeaza-l de pe un tor.rent si baga-l pe un dvd.
Daca vrei filmul da-mi mesaj si iti dau linkul de download pe mesaj privat.
La jocuri mai zic...dar la filme chiar nu se merita sa le cumperi.

| seby10 explică (pentru Apache):

Dar eu vreau filmul in lb. romana...cu subtitrare calumea, de asta vreau sa-l cumpar

| Apache a răspuns (pentru seby10):

Subtitrare calumea gasesti pe toate site-urile omule.
Downloadeaza bs player www.bsplayer.com si o sa ai cel putin 20 de subtitrari majoritatea facute profesional.
Si daca te referi ca vrei filmul in romana...adica tradus atunci nu o sa il gasesti niciodata, romanii nu fac dub la filme

| Saturnz a răspuns:

Uite-te pe internet la el...Decat sa platesti ca sa-l cumperi mai bine te uiti la el online. Uite si un link daca vrei sa te uiti :http://www.filme-net.com/2011/04/silent-hill-online-gratis-2006.html