| Tatarascu_Mihaela_1981 a întrebat:

A cumparat cineva de pe mypandoras.com? Sunt fake-uri sau sunt originale?

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Da, sunt. Cel putin vad ca folosesc aceiasi sigla Pandora peste tot, deci aceeasi firma este facuta pentru orice tara fie din Europa, Asia sau America. La noi in oras avem un magazin Pandora, preturile sunt pe masura, desi sunt foarte frumoase si de calitate si intr-adevar au oferte foarte multe. Mie mi s-a recomandat site-ul asta http://estore-de.pandora.net/ pentru a cumpara niste cercei pe care ii cautam si la cateva zile am descoperit si magazinul in mall (Germania).

| FaraNumePls a răspuns:

Originale

| octav005 a răspuns:

Pana nu vezi la fata locului nu ai de unde sa stii.
una este in poza, alta e ce iti ofera.

| luiza003 a răspuns:

Site ul pare cam fake. Vad ca e low trust si nu am gasit niciun review pe undeva...