| MinimalDex a întrebat:

daca imi iau parul de pe piept cu un aparat de ras(Philips Bodygroom) si nu cu lama, parul imi va creste mai des si mai dur? Care este diferenta dintre aparat de ras si lama? Dau funda

5 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Daca parul nu este smuls din radacini orice metoda ai folosi tot tot iti va creste mai des si mai dur.

| crytical a răspuns:

Aparatul de ras e cu baterii, lama e cu mana. Vrei niste poze sa intelegi mai bine?

| nouatigaraelectronica a răspuns:

Daca luati parul dupa piept cu lama de ras, parul o sa creasca mai des si mai dur, exact invers decat ati spus mai sus happy O seara buna

| Atino a răspuns:

Nu conteaza cu ce il iei! Tot ce conteaza e ca e taiat! Asa ca va creste mai des si se va ingorsa.E exact cum te-ai rade,...

| MinimalDex explică:

Zx