| Aria1708 a întrebat:

Buna ziua! Ieri am cumpărat un fond de ten din Pupa Milano si am realizat astăzi ca nuanța este mult prea închisă pentru mine. I-am aruncat ambalajul, crezând ca va fi potrivit pentru tenul meu si am pierdut si bonul…Credeți ca pot returna produsul? Îmi este absolut inutil si nici nu am cu ce sa îl mai deschid după aplicare…

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu se mai poate returna.Iar ambalajele se recicleaza.laughing In felul acesta daca te mai trezesti ca trebuie ceva returnat, inca ai cutia de carton.Iar la bon poti face poza si o stergi dupa un timp.Chiar e recomandat sa faci asa pentru garantii in general deoarece hartia termica nu pastreaza scrisul, se sterge in timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți să-l oferi unei prietene care are tenul mai închis și i se potrivește. De returnat, puțin probabil să mai poți să-l returnezi.