| andrejko111 a întrebat:

Buna ziua tpu.Azi ma duc sa ma tund la scurt si as vrea ca dupa sa imi fac o freza gen : http://imgur.com/q4P4WvA. Dar as vrea sa imi stea asa si fara fixativ sau gel.

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Nu știu ce freză vrei tu, dar eu când dau click pe imaginea link-ul respectiv îmi apar niște animale laughing bănuiesc că vrei să îți stea părul ridicat, dar fără fixativ/gel nu rezistă foarte mult. Încearcă să stai puțin aplecat în timp ce-l usuci cu feonul...

| andrejko111 explică (pentru AnnaaaMaria):

Vreau o freza ridicata si pe o parte laughing Si se poate si fara fixativ\gel pentru ca multi au asa si nu folosesesc fixativ\gelwinking

| AnnaaaMaria a răspuns (pentru andrejko111):

Păi ți-am spus, dar freza nu e la fel de rezistentă ca atunci când aplici fixativ/gel

3 răspunsuri:
| HappyGirl4 a răspuns:

Buna! Pai daca nu vrei sa iti strici parul cu fixativ sau gel incearca cu apa sigur o sa iti stea parul. Funda big grin?