| LiimeXdx a întrebat:

Bunăă.Ştie cineva cam cât timp durează ca părul să revină la culoarea naturală după ce i-am făcut şuviţe (oarecum) cu hârtie creponată?
Mulţumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Mie mi se lua şi într-o lună, dar şi în mai puţin..depinde cât ai stat cu hârtia pe păr şi cum ai aplicat-o.

| NoNameqed a răspuns:

Hei,nu lua toti desteptii ca se ia in cateva luni, dupa maxim 2-3 spalari se ia acum depinde cum ai aplicat pe par, bafta

| MarcelineBMTH a răspuns:

Dupa cateva spalari isi va reveni, atata timp cat e doar vopsit si nu decolorat.