| LoveLebadaa a întrebat:

Bunaaa! As vrea tare mult sa-mi fac o schimbare de look pentru ca m-am plictisit de mine. Mai exact as vrea sa ma tund. Breton nu vreau pentru ca mi-am facut si il am pana la ochi si nu-mi place. Ma tot filez de mica si m-am plictisit si de filat.Parul trece putin de jumatatea spatelui si parca nu ma indur sa ii iau din lungime ca il iubesc laughing. Si asa nu stiu cum sa ma tund... Mentionez ca nu vreau sa-mi trimiteti link-uri cu par ondulat sau in coc pentru ca stiu coafuri, eu vreau sa ma tund! Dati-mi idei va rog mult! pup! funda happy

7 răspunsuri:
| ammona a răspuns:

Incearca o tunsoare asimetrica - sunt foarte tineresti si interesante - si daca vrei si ceva culoare: www.pisica-neagra.ro

| IngerasIngeras2013 a răspuns:

Pai poti sa te tunzi in scari sau...cred ca ti-ar sta bine in "v" adica parul se termina exact ca litera V...sau eu tot timpul mi-am dorit dar tot la fel nu m-am indurat de lungimea parului sa ma tund intr-o parte mai lung si intr-o parte mai scurt tongue

| LoveLebadaa explică (pentru IngerasIngeras2013):

Am o verisoara care mereu se tunde si se vopseste. Saptamana asta o vezi blonda cu parul lasat natural, saptamana viitoare o vezi creata si portocalie/roscata, acum are breton si e vopsita negru-albastrui. A fost si rasa pe o parte, a fost si tunsa asimetric, a avut si parul mov apoi i s-a decolorat si i-a ramas mov deschis... Imi place mult de tot stilul ei dar eu nu as avea curaj sa fac asa des o schimbare radicala de look. love struck big grin

| IngerasIngeras2013 a răspuns (pentru LoveLebadaa):

MDA...poti incerca ceva mai simplu...dar eu cred ca cel mai bine ai intreba coafeza ca ea cred ca stie mai multe tunsori tongue

| Dyddyy a răspuns:

Pai ai putea sa te tunzi pee o parte de-tot ( zero) si pe cealalta parte sa ti-l lasi lung, este o frizura care este la moda si este foarte purtata. Sper ca te-am ajutat :*!

| LoveLebadaa explică (pentru Dyddyy):

N-am curaj laughing

| Dyddyy a răspuns (pentru LoveLebadaa):

Poti sa verifici cum iti sta prinzanduti o parte din par cu agrafe si o sa semene cu tunsoareawinking