| αnny a întrebat:

Bunaaa! Azi am dansuri la scoala (pregatire pentru 8 martie). Cu ce imi recomandati sa ma imbrac?

6 răspunsuri:
| Céline7 a răspuns:

Ai putea sa-ti pui un tricou dragut si o pereche de blugi sau o fustita happy

| AndreYutzUU a răspuns:

Cred ca nu o sa va imbracati de capul vostru...sigur doamna voastra incatatoare o sa va spuna cu ce sa va imbracati...

| αnny explică (pentru AndreYutzUU):

Am diriga! logiccc!

| anabellafeonix a răspuns:

Pai poti sa iti pui o fustita rosie si cu un tricou alb ca de martie sau o bluza rosie cu niste pantaloni albi.

| αnny explică (pentru anabellafeonix):

Nu e serbare, e pur si simplu o repetitie.

| anabellafeonix a răspuns (pentru αnny):

Pai atunci imbracate normal (casual)