| TurcoaicaTa a întrebat:

Cum sa ma imbrac azi la scoala de 8 martiehappy

8 răspunsuri:
| G???g????? a răspuns:

Pai eu ma imbrac cu niste cizmulite, colanti negri, o camasuta mai lunguta alba, si o vestuta neagraa.

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Cu ce crezi ca-ti sta mai bine.De preferabil un blug si o bluzita.winking

| Innovation a răspuns:

In uniforma laughing

| Remus13 a răspuns:

Cum doresti tu.

| Dumnezău a răspuns:

Cu ce te imbraci si de obicei, ca doar din cauza ca e o zi asa-zis speciala, asta nu inseamna ca trebuie sa fii mai fistichie sau imbracata altfel.Ce va mai place sa fiti ipocriti si sa faceti lucrurile doar ca sa fie!

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

In cazul in care nu ai unoforma,am de mentionat faptul ca habar n-am ce ai tu in dulap :))
Pai,ai putea opta pentru o pereche de pantaloni colorati (verde/rosu/mov)si un hanorac/plouver/tricou (depine de timp)in culori nude,la capitolul incaltaminte, daca e frig respectiv gheata, ar fi simpatici niste bocancei putin inalti (nu d.aia butucanosi [-(),sau adidasi/tenisi,care sa mearga cat de cat.
In cazul in care preferi un alt stil de tinuta.
o pereche de blugi cu model clasic ar fi potriviti,un tricou un dungute,un sacou sau um pluver cu nasturei, o esarfa gri spre exemlu, si cizme stil ugg/de cauciuc (care=ti plac)in ton cu esarfa :)
http://img.envy.ro/myset/img/s/2942/640.jpg
http://www.envy.ro/my-envy/myset/mall_21320.html

Răspuns utilizator avertizat
| geogas a răspuns:

Pai sa vedem:
Ia niste blugi nergir care sa se asorteze cu un sacou si o cravata TIP BOOOYYY, a niste pantofi cu toc _negri_
Daca vrei sa pari interesanta ia o esarfa si pune-o de gat asa... mai dezordonat dar totusi Shik ...Sii. ca sa fie treaba treaba pune o sapca nike s-au puma si spun eu ca baietii o sa fie.o sa vezi tu