| 9TraficantaDeIubire9 a întrebat:

Bunaaa scuzati categoria e vizitata ^.^
eu sunt tunsa punk sa zic asa adica in partea stanga sunt rasa in partea dreapta am parul pana pe la jumatea gatului cea mai lunga suvinta ca sunt tunsa in V big grin vine vara si vreau sa ma vopsesc ce culori as putea folosi si unde? laughing) da suna aiurea dar avand in vedere ca parul mai imi creste pana la vacanta de vara vreau sa imi fac si suvite colorate. ziceam albastre, verzi, rosii dar in ce zona a parului?
dau funda
de preferat as vrea poze ca sa imi dau seama dar puteti sa si explicati

11 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

În ce zonă a părului? Doar într-o parte mai ai păr, că te-ai prostit.

Încearcă blond, dacă tot ai început cu noi schimbări.

| e1xtz a răspuns:

Scuze..esti fata? sau vreo specie de perus?

| AnnonnyMa a răspuns (pentru e1xtz):

Ce esti mah asa rautacios?

| 9TraficantaDeIubire9 explică (pentru e1xtz):

Da sunt o specie de perus care iti ia toti sfintii din biblie la rand daca mai comentezi aiurea te saluta perusuwinking

| e1xtz a răspuns (pentru 9TraficantaDeIubire9):

happymuackk.te astepthappyam pregatita o colivie pentru tine ''pasarica''

| Bibitzzzaa a răspuns:

Eu zic sa iti vopsesti parul ori pe partea unde esti rasa ori la vârfurile suvitei mai lungi. Ar fi beton! Iti recomand nuanțator daca esti blonda si daca esti bruneta poti găsi la KIKO, niste cutiute cu un praf colorat. Este foarte fain!

Răspuns utilizator avertizat
| 9TraficantaDeIubire9 explică:

Aa ca sa inteleg in colivia aia ai tinuto pe mamica ta nu? ok nu am chef de ret****ti ca tine pa

| ILikeSkateboarding a răspuns:

Hmm. Poi eu as sugera culorile curcubeului Deoarece arata ff smecher. happy Sper ca am fost de folos

| Hyuna_Ana_1990 a răspuns:

Poti sa te vopsesti blond sau albastru la partea de jos a parului. big grin