| Alecsyyya a întrebat:

Bupa TPU! Imi puteti da si mie un program de modificat aspectul tenului, sa fie mai frumos (luminos, mai fin etc.)? As vrea un program de modificat poze, dar sa fie bun. Nu vreau programe in care sa pun rame pozelor, accesorii, doar sa l modific tenul. Poate sa fie online sau de descarcat (sa fie gratis). Multumesc!

Funda + vot tuturor.

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| Alecsyyya explică:

Eu arat destul de bine si accept cum sunt, dar am nevoie de un program pentru a ajusta cateva lucruri.

| Anxx a răspuns:

Photoshop.

| ZOZOKid a răspuns:

Photoshop CS 5 ( poate sa fie si CS 3, oricum e bun ).

| Pufi1999 a răspuns:

Photo instrument

| username0 a răspuns:

Scrie pe google Photo si apar acolo ogramada photoscape, photo editor, photoshop etc

| StefanCelMareIubeaFemeileDES a răspuns:

De ce vrei sa arati altfel pe internet decat esti in realitate? Nu rezolvi nimic cu programe de genul, accepta cum esti!

| Alecsyyya explică (pentru StefanCelMareIubeaFemeileDES):

Eu nu am nevoie de critica si sfaturi, am nevoie de niste programe

| BubbleGoom a răspuns:

Http://www.picnik.com/app#/create/featured
Si eu imi fac poze prin aceasta programa online`.iti poti pune rame sa-ti stergi fata sa fie curata fina si fara coshuri`...e ft`. buna iti.recomand...funda?=]]]