| zuzuliana a întrebat:

Vreau un program de modificat poze, sa-ti faca tenul perfect. Unul cat mai profesional, de descarcat de pe net gratis sau daca puteti sa mi-l dati chiar voi sa-mi ziceti. big grin :-P

Răspuns Câştigător
| serban a răspuns:

Dupa cum spunea si marverde, faptul ca programul este profesional nu garanteaza rezultate profesionale :-). Mai e nevoie si de un profesionist care sa-l opereze.
In ceea ce priveste obtinerea programului, "profesional" si "gratis" sunt aproape intotdeauna in contradictie.
Ca sa raspund totusi la intrebare, Adobe Photoshop este standardul in editare foto, dar nu este gratis. Poti insa sa downloadezi o versiune trial de 30 zile de pe situl Adobe
https://www.adobe.com/cfusion/tdrc/index.cfm?product=photoshop&loc=en

In 30 de zile ai tot timpul sa-ti editezi pozele;-)

257 răspunsuri:
doiny
| doiny a răspuns:

Paint.Net, Adobe Photoshop Express.

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Eu folosesc FACE SMOOTHER pentru asa ceva:*:*:*

| no1cares a răspuns:

Am un site de facut tenul mai perfect si sa te machezi online... dar trebuie sa te inregistrezi intai! uite site-ul sper sa iti fie de folos! http://www.taaz.com/

| oareunde a răspuns:

Si totusi, ca sa ajungi sa modifici o poza sa-ti faci tenul perfect, e nevoie de sute de ore de lucru cu programul pana sa inveti sa faci asta. nu e asa simplu sad

| lost.in.rain a răspuns:

intra aici si descarca ce doresti
http://eu-simplu.blogspot.com/......itare.html

Alte răspunsuri
| Inna65 a răspuns:

Photo scapelaughing

| ghineanamaria a răspuns:

Da si eu am photo editor si chiar e bun!

| alyna_6333 a răspuns:

Photoscape...dai unde scrie filtre apoi dai la clearskin...o sa ai un ten perfectt! funda?

| strafore a răspuns:

Http://www.soft-linking.com/......rator.html asta e cel mai bun program :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asi prefera sa imi fac eu singur pozele dar nu stiu unde pot sa-l descarc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrerau si eu un program care sa fac tenul perfect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoeditor ii ft bun pot perfectarea tenului si chiar iese un ten superbig grin
eu cel putin asta folosesc de 3 luni si il ador:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca esista un asa program

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am photoFiltre... magic photos ...photoScape...asa ca...nu stiu care dintre el sunt perfecte pentru tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu un astfel de programbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au un program de modificat poze...sa-ti faca tenul mai perfect... unul cat mai profesional.de descarcat de pe net gratis...sau daca puteti sa mi-l dati chiar voi sami zice-ti big grin :-P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea un program de modpoze va rog datymi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau acelasi lucrau si nugasesc nicaericryingsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu:-((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau un program de modificat poze sa imi pun fundaluri in spate la poze si sa iti faca tenul mai perfect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori un program care sa nu se cunoasca iritatiile dupa fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Picasa 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu