| JeSuisElle a întrebat:

Cam la ce pret m-ar ajunge la salon: un tuns, un vopsit, decolorat/vopsit varfuri

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Decolorat+vopsit este in jur de 40 lei+pudra decoloranta si vopseaua(30 lei)=70 lei... tunsul e in jur de 15 lei la care se adauga si uscat+coafat=per total vine cam 100 lei. Daca vrei sa-ti faci varfurile blonde iti iese si fara sa te decolorezi si decat sa dai banii la salon mai bine iti iei o vopsea acasa.

| barbie251 a răspuns:

Intre 100-150 lei. depinde de salon

| lumy4u a răspuns:

De unde esti?

| Fayree a răspuns:

~ Buna depinde si de parul tau daca il ai lung, des, rar sau scurt etc., la fel si cu celalalte...eu zic ca peste 100 de lei sau pe acolo :*. Funda?batting eyelashes.

| Lipan_Gabriela_1983 a răspuns:

Depinde si de parul tau. Daca`l ai lung, scurt, des, rar. etc big grin