| Sara2 a întrebat:

Cand se bea ceaiul verde pentru A slabi? inainte sau dupa masa?

9 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Inainte de masa cu vreo jumatate de ora!
reduce pofta de mancare.

mult succes happy

| mona a răspuns:

Cine ti-a zis ca slabesti cu ceai verde? eu timp de un an am folosit si nu am slabit nimic doar m am mentinut in forma

| BiancaDenisa a răspuns:

Recomandat de medic ar fi ca pentru slabit ceaiul verde sa se consume inainte de masa cu aproximativ 30 de minute.

| Flores_9770 a răspuns:

Buna! Eu am citit ca se poate bea si inainte si dupa.Totusi,cu ceaiul asta nu o sa slabesti.Ai nevoie si de o dieta si mai ales... SPORT.
Am auzit ca cea disociata da rezultate:
Dieta disociata 4kg in 7 zile. Trebuie urmata cu strictete. E o dieta de slabire rapida si sigura.

ziua 1: minim 2 litri de apa plata si ceai (exclus suc, apa minerala)
ziua 2: orez fiert cu legume (fara sare, ulei sau alte cele)
ziua 3: spaghetti cu ketch-up (fara ulei, sare sau alte cele)
ziua 4: maxim 2 kg mere (nu dulci)
ziua 5: legume fierte (fara cartofi)
ziua 6: maxim 1/2 kg cartofi fierti (fara sare, ulei, iaurt sau alte cele)
ziua 7: un piept de pui fiert
Daca vrei, imi poti lasa mesaj cu id-ul si te ajut cu sfaturi.
Bafta!kiss

| Haose a răspuns:

Din cate stiu, inainte.

| oanakissyou a răspuns:

Din cate stiu eu se bea seara pentru a-si face efectul dimineata kiss

| CocaCola00Lover a răspuns:

Inainte :X

| Maria_Andrei_1997 a răspuns:

Pai daca bei ceai inainte de masa si dupa bagi in tine ca nesatulu', nu rezolvi nimic.Eu beam o ceasca de ceai inainte de masa, dar o masa sanatoasa, si una inainte de a face sport. Pe mine una m-a ajutat.

| Cristi_Cristina_1992 a răspuns:

Dupa masa