| 女明DongRi a întrebat:

Hi TPU! Asta`vara am avut breton drept, apoi a mai crescut si l`am transformat intr-un breton pe`o parte, acum imi ajunge cam pana la gura, nu chiar la barbie si as vrea sa mi`l fac cu carare pe mijloc. ce ziceti, va arata bine? Funda si vothappy

Răspuns Câştigător
| LifeIsMyColor a răspuns:

Cred ca arata bine dar asta depinde si de forma fetei tale. Eu zic sa incerci sa-ti faci cararea si daca iti place cum iti sta sa il lasi asa. Baftaa :*!

2 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Da cred ca ti-ar sta bine

| măcheamăăăî a răspuns:

Nuuu! sa nu faci prostia asta.Si eu am bretonul cam pana la gura si mi l-am dat intr-o zi in doua parti si arata groaznik.phbbbbt