| justFORone a întrebat:

Care aveti placa de intins parul Remington s9500? Este buna? La ce temperatura o folositi? funda

Răspuns Câştigător
| Mdll966 a răspuns:

sunt multumita! mai ales ca are un avantaj pentru cele cu parul ondulat :nu ti se mai electrizeaza parul asa de repede! ...eu o am si este foarte buna! este minunata o iubesc! :X ( nu va feriti sa dati atatia bani pe ea isi merita fiecare ban si are 5 ani garantie...eu de obicei o folosesc la 200 de grade. fundita?