| andreutzza04 a întrebat:

Hey... vreau si eu mai multe detalii despre placa de par remington s9500happy
daca o aveti spuneti-mi ce poate face in afara de intins parullaughing
dau funda pentru raspunsuri cat mai complete

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte buna placa! poti sa iti ondulezi parul sau sa il incretesti!
faci bucle foarte faine cu placaa:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu da banii pe prostii. Daca ai vreo ruda stabilita in Italia sau pe undeva prin alte tari poti sa-i spui sa-ti cumpere o placa ca lumea de acolo.De ezemplu eu asa am facut si mi-am luat o placa super tarea. E gen InStyler dar mai buna. E foarte buna.