| Sara2 a întrebat:

Care e cea mai buna crema epilatoare? eu am avut spuma (la spray) de la veet si dupa ce ma faceam tot cu lama trebuia sa mai dau putin

5 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Eu folosesc tot de la veet dar folosesc crema sau benzile depinde de cat timp am

| Anda_5509 a răspuns:

Eu folosec crema de la elmiplant.Nu are un miros tocmai placut, dar este eficienta. O aplici si o lasi 3-5 min, in functie de grosimea firului de par.iti lasa picioarele fine, nu trebuie sa mai dai cu lama dupa aia, si dureaza o saptamana.Este si ff ieftina -10 lei.

| alexaalexandra a răspuns:

Daca folosesti crema iti creste si mai mult si mai des.
eu folosesc benzi.

| blondix_2927 a răspuns:

Eu folosesc crema, si uneori aparatul...depinde ce chef am laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu folosesc ceara calda rolon si e ff buna, mie niciodata nu mi-a placut crema si despre spuma am auzit ca iti arde pielea si iti pot ramane pete, i s-a intamplat unei prietene de-a mea.