| lentzig a întrebat:

Care e vopseaua fara amoniac cea mai buna?garnier sau l oreal?

4 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Eu iti recomand Garnier deoarece am parul inchis la culoare si am aplicat pe par culoarea blond-platinat si mi s-a deschis parul si arata bine.Succes!

| Barbiiiiie a răspuns:

L oreal am impresia.De fapt eu am folosit vopseaua si mi se pare destul de bună thinking :-d

| lentzig explică (pentru Barbiiiiie):

eu am folosit acum 10 zile loreal.si mi a iesit cu tenta de roscatesi, desi eu vroiam doar sa mi intensifice nuanta de saten. dupa cat timp m as putea revopsi? si ce nuanta sa mi iau, ca sa revin la saten si sa scap de tenta de roscat?

| Barbiiiiie a răspuns:

Iati nuanta parului tau natural un saten sau un ciocolatiu am impresia thinking Si te poti revopsi dupa o luna maxim 2.