| puffika a întrebat:

Care este cel mai bun sampon si balsam pe care lati folosit vreodata? Ca sa ma ajutati am nevoie de un sampon care indrapta parul...

3 răspunsuri:
| yo4ever a răspuns:

Deci care iti indreapta parul de la pantene brune expresive ceva de genul eu il folosesc si care aveam parul ondulat acum il am drept. ZICI K l am intins cu placa deci e ff bun samponul dar eu l am cumparat din it asa ca nu stiu daca se gaseste si la noi happy

| GeorgianaGeo1 a răspuns:

Eu folosesc Wash and Go si balsam dar si sampon.Este foarte bun.Eu am avut parul facut undulat la o nunta si a doua zi m-am spalat cu Wash and Go si s-a intreptat. Sper ca te-am ajutatwave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elseve si sampon si balsam!