| dedfgv a întrebat:

Care este corectorul care acopara cel mai bine imperfectiunile(semne de la cosuri, cosuri, cearcane)?

funda+vot

Răspuns Câştigător
| opium a răspuns:

Erase paste-benefit.
Cel mai bun corector ever.

2 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Eu as zice mai bine sa folosesti zynerit.Dar nu si chestii gen corector de la avon sau de pa asemenea firme. Cele mai bune in acest caz sunt cele farmaeutice.

| ioionutbest a răspuns:

Buna! Ti-as recomanda sa folosesti un fond de ten cu minerale de la SevenTeen sau Sefora ca sunt foarte bune acopera imperfectiunile dar in acelasi timp nu incarca pielea si lasa tenul sa respire iar pentru cearcane incearca un corector din aceeasi gama! Eu le-am incercat si functioneaza garantat sunt cele mai bune! Succes!