| ihaterain a întrebat:

Care este culoarea anului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a vopsit anul'?

11 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Movul dar si turcoazul! Acum depinde de fiecare in parte pentru ca nu pe toti ne avantajeaza anumite culori iar daca mie imi place un tricou, de exemplu el e verde iar verdele nu se poarta iar mie imi vine bine, imi place eu il port, nu ma iau dupa moda sau vedete sau culoarea anului!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Rosu, definitiv!

lolita
| lolita a răspuns:

Nu exista asa ceva, cand ma uit in magazine vad o nebunie de culori. unele opteaza pentru albastu, altele pentru rosu, altele pentru gri. eu mi-am cumparat haine de culorile care ma avantajaza.

| andy_3925 a răspuns:

Culoarea care iti place tiewinking

| vintageheart a răspuns:

Nu sunt sigura dar stiu bine ca culoarea sezonului acesta este ROZ

| Giuly_3112 a răspuns:

Turcoaz

| loverock a răspuns:

Rosu cu siguranta. in general culorile vii si mai excentrice.

| Minnie_8765 a răspuns:

Flacara violet, evident laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Turcoaz si rosu love struck.

| deea_5260 a răspuns:

Rosu si mov