| anonim_4396 a întrebat:

Care este dupa parerea voastra cea mai eficienta metoda de epilare?

9 răspunsuri:
| G a răspuns:

Epilatorul e sfant.

| ancutsa13 a răspuns:

Epilarea definita e cea mai eficienta, dar cea mai eficienta care sa fie si accesibila este cea cu ceara.

| FabuloasaRO a răspuns:

Epilarea cu zahar, in stil oriental. Nu produce niciun fel de iritatii, este ieftina, iar parul creste foarte subtire si rar. Uite aici cum poti sa ti-o faci tu, la tine acasa: http://www.fabuloasa.ro/......-cu-zahar/

| zanesiprintese a răspuns:

Ceara!

| mihaela999 a răspuns:

Epilatorul desi la inceput doare un pic dar e fff eficient!

| SaMoriTu a răspuns:

Ceara`i sfanta!

| norik a răspuns:

Dupa parerea mea cea mai eficienta metoda de epilare este cea cu ceara.Parul nu creste cam 3 saptamani, nu cresc nici fire sub piele si plus ca daca te faci numai cu ceara parul se rareste.Eu una raman la cearahappy

| Freak_6887 a răspuns:

Epilatorul e foarte bun, sau ceara big grin

| stefyeli a răspuns:

Cea mai eficenta e cu crema de epilat de la EVIAL e foarte buna, nici nu doare, nici nu creste foarte repede!