| FReAkAzO1d a întrebat:

Care imi poate spune de unde pot sa imi cumpar acest model de ghete/tenesi?
http://imgur.com/RUg8P

4 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

La Hervis Sports ar trebui să aibă sau la orice alt magazin cu încălţăminte sport.
Poţi întreba de "ghete adidas/nike" etc.
Succes!

| FReAkAzO1d explică (pentru Esperança):

Nu am gasit niciunde.Din cate observi acest model este IMBLANIT in interior si are acolo la spate chestia aia inalta mai groasa diferita de tenisi converse sau alte modele de genul.
Singurul model la fel a fost Victory dar am gasit doar numere mici.

| AlyAlyutza a răspuns:

Pai incearca prin mall si daca nu gasesti mai cauta prin magazine cu aricole sport dar sa fie originale

| FReAkAzO1d explică (pentru AlyAlyutza):

Am cautat in magazine.Am cautat foarte mult si in magazine ONLINE, dar tot nu am gasit