| IHateFakePeople a întrebat:

Hei. As vrea sa-mi cumpar acest model: http://www.standard-shoes.ro/......egru.html, dar nu au numarul meu. Puteti sa-mi spuneti alt site sau alt model asemanator? Eu port 35-36. Funda :D

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Scumpo nu stim ce vrei tu, nu există pagina din link

| Ritsuko a răspuns:

Scrie ca nu exista pagina...

| SPaul203 a răspuns:

Sunt pe site dar trebuie eliminata virgula de la final(cred). Eu zic sa nu-i iei pretu e ok dar modelul e prea kitsch dupa parerea mea...

| IHateFakePeople explică (pentru SPaul203):

Nu este vorba de pret. Nu au numarul meu. Eu port 35-36 si au numai marimile 40 si 41. Atunci cand am cautat nu erau pe site, am vazut ca le-au pus din nou. big grin

| biutza12 a răspuns:

Link-ul nu e bun.
Sorry!

| IHateFakePeople explică:

Pff. Le-au scos/sters de pe site. Scuze, cand am pus eu intrebarea erau inca disponibile. :*