| D1vina a întrebat:

Care marca de cataloage este mai buna dintre avon sau oriflame?

11 răspunsuri:
| Năpârlici a răspuns:

Avon love struck Depinde de fiecare acum happy Dar in general de la Avon sunt mai apreciate.

| danafatu a răspuns:

Buna! Eu sunt Lider Avon si de ceva timp ma ocup cu inscrierea de reprezentanti in echipa mea...de ce am ales Avon? Simplu.sunt mult mai bine promovate iar cererea este foarte mare de aceea si pretul este mai accesibil. Toate produsele au garantie si daca nu iti place ceva, poti returna produsul fara probleme si iti iei banii inapoihappy Daca vrei mai multe detalii poti sa ma gasesti la dana. fatu@yahoo.com

| Akuryo a răspuns:

Oriflame, fondurile de ten de la avon nu acopera cum trebuie, rimelurile sunt proaste fardurile mai sunt cum mai sunt si pensulele, in rest nu e cine stie ce

| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Eu zic Avon!

| aLiaLi a răspuns:

Avon

| Anddreee a răspuns:

Eu zic ca Oriflame.

Răspuns utilizator avertizat
| alecsasweet a răspuns:

Categoric Avon! big grin

| Ellena123 a răspuns:

Eu as zice Avon

| D1vina explică:

Eu zic ca oriflame deuarece produsele de acolo suntt mai bune decat avon

| maduu_1458 a răspuns:

Eu consider ca AVON dar fiecare are gusturile si preferintele lor.