| HappyCandy a întrebat:

Buna care marca e mai buna Avon sau oriflame?

Răspuns Câştigător
| lunarwolf a răspuns:

Oriflame,categoric! straight face
Mai si intrebi! Avon are produse de proasta calitate si unele rujuri sunt cancerigene. Cele de la Oriflame sunt extrem de bune.
Crede-ma. Ti-o zic din proprie experienta!

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Oriflame,dar si Avon e ffoarte bun!

| melisameli13 a răspuns:

Oriflame dar mai bun este si yves rocher

| winchesters a răspuns:

Oriflame! love struck

| Steffi a răspuns:

Dupa parerea mea Yves Rocher le depaseste pe amandoua.

| onutzaskumpik a răspuns:

Pai stiu eu ca cea mai buna e Oriflame, deoarece iau tot timpul de-acolo si e chiar foarte bun... acum eu am folosit si de la Avon, dar nu stiu asta e parerea fiecarora

| onutzaskumpik a răspuns:

Si mi-a zis o prietena buna ca a comandat un strugurel de la avon, l-a platit si sticluta era goala

| onutzaskumpik a răspuns:

Si mi-a zis o prietena buna ca a comandat un strugurel de la avon, la platit si sticluta era goala

| Cory_1336 a răspuns:

Avon e cea mai buna si are produse mai ieftine

| Emonik_7113 a răspuns:

Eu cred ca oriflame,adica am incercat ambele si mai bune sunt produsele de la oriflame sau daca nu incearca amway e mai bun ca toate foloseste in special produse naturiste, mai ales aloe vera, sper ca te-am ajutat eu folosesc prod de la amway, da daca nu de la oriflame. :*

| crazylyna a răspuns:

Eu folosesc de la amn2 de la avon nu cumpar decat parfumuri si de la oriflame doar de la marca giordani dar in ultima vreme am comandat de la lady`s asa ca, cred ca amn2 sunt bune

| aleXxa008 a răspuns:

Avon