| GlamorousGirl111 a întrebat:

Care metoda de epilare e cea mai eficienta pentru epilarea parului din zona pubiana? Dar pentru parul de pe burtica? dau fundita pentru cel mai de ajutor raspuns

Răspuns Câştigător
| maiaaa ;x a răspuns:

Daca vrei sa iti tina mai mult timp, alege ceara chit ca e mai dureroasa, dar macar stii ca daca pleci pe undeva sau asa nu ai treaba 1-2 saptamani.
Pentru burta fa-te numa cu ceara ca sa nu iti creasca mai mult dupa aia.
Daar daca esti sensibila la durere si nu suporti nici cum probabil cea mai buna varianta ar fi crema sau lama.

3 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Crema depilatoare, pentru piele sensibilă. Nedureroasă, rapidă...

| tina20 a răspuns:

Ceara normal. eu ma epilez cu ceara de f mult timp, pe picioare, inghinal si axlial si am pielea de bebelush. in plus, parul creste mult mai greu si devine mai rar si mai putin aspru in timp. cam o luna de zile nu am probleme pana incepe sa creasca iar happy deci, parerea mea este sa te epilezi doar cu ceara

| GlamorousGirl111 explică:

Cu epilatorul nu e o solutie buna?