| culturismn a întrebat:

Cum se procedeaza la epilarea cu zahar? metoda poate fi folosita si in zona pubiana?

3 răspunsuri:
| kitten95 a răspuns:

Da, se poate folisi dar e al dracu` de dureroasa. plangi. la propriu. nu incerca. e buna metoda, dar pentru picioare si maini nu pentru zonele sensibile. la zona pubiana cea mai buna solutie este crema depilatoare.

| Patricia96 a răspuns:

Cum se face?

| kitten95 a răspuns (pentru Patricia96):

Pai cumpara-ti un tub de crema si urmeaza instructiunile de pe spate. o crema de aia costa maxim 15 lei