| Mariana155 a întrebat:

Care placi de par sunt mai bune? Philips e ok?

7 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Categoric, Regminton sunt cele mai bune. de la Philips le poti incerca pe cele profesionale

| Bella1love a răspuns:

Eu am Grundig, dar si Philips eu foarte buna

| Iuliiaa a răspuns:

Philips e super ok, dar cele mai bune placi sunt Remington. eu am avut si Philips si mi-a ars foarte rau parul si tot la Remington m-am intors

| Mariana155 explică (pentru Iuliiaa):

Deci Remington nu arde parul ca Philips? http://www.compari.ro/......p51549687/ asta e ok?

| Iuliiaa a răspuns (pentru Mariana155):

Da, este foarte buna happy

| Ali0404 a răspuns:

E buna si Remington.

| RD_Andreea_1998 a răspuns:

Da.sa stii ca Philips este cea mai buna, eu am placa, ondulator si feon Philips si sunt foarte multumita de ele!