| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cuparat sampon,balsam si masca de par de la Herbal Esencess cel albastru pentru hidratare! Ce parere aveti,dau vreun rezultat la parul ondulat, uscat si cu mult volum? Vreau sa diminuez volumul. Dupa cat timp voi vedea rezultate folosind toate trei produsele(din aceiasi gama, hidratare)?

2 răspunsuri:
| Ironicnαme a răspuns:

Dacă vrei neapărat să le foloseşti pe toate trei, atunci ai grijă să nu le combini greşit.
Rezultatul se va vedea destul de repede, dar după ce te speli pe cap cu acel şampon ai grijă să nu te usuci cu feonul! Lasă să se usuce simplu, dormi cu părul desprins. happy

| delia5609 a răspuns (pentru Ironicnαme):

Pai ma dau cu sampon, clatesc, aplic balsamul, stau cu el vreo 3 sau 5 minute, clatesc, dupa care aplic masca si stau cu ea vreo 5 10 minute sa actioneze.La sfarsit clatesc bine si dau cu dusul apa rece pe par pentru ca am auzit ca ii da stralucire. Feonul nu il folosesc de fel pentru ca am auzit ca usuca si mai tare parul si il deterioreaza.Samponul,balsamul si masca sunt toate din aceiasi gama...Herbal Esencess ALBASTRU pentru hidratare.Mersi de sfat. Pupici