| alla21 a întrebat:

Care stie la cat timp dupa vopsirea cu vopsea chimica ma pot vopsi cu henna?(asta daca pot) ca unii zic ca nu se poate.help me

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Te poti vopsi oricand, doar dupa henna nu te poti vopsi cu vopsea chimica.

4 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Se poate oricand. Dupa vopsirea cu henna e mai naspa pentru ca nu se mai prinde vopseaua asa bine si ramane din pigmentul henna pe par.

| Irena97 a răspuns:

Ba se poate. Mama s-a vopsit dupa 2 luni. Dar era facuta cu vopsea fara amoniac.

| AmanoYuno a răspuns:

Henna da doar nuanta.dar in exces cred ca si vopseste dar e destul de periculoasa in exces

| Andreea9595 a răspuns:

Pai s-ar putea cu adevarat sa nu se poata.