| b3b3zapakit a întrebat:

Pentru cine s-a vopsit cu henna : 1 Ce nuante sunt? Cat rezista? Este adevarat ca apoi vopseaua chimica nu mai prinde? Argumente pro si contra pentru vopsirea cu henna... multumesc! kiss

1 răspuns:
| cosmin1211 a răspuns:

Pai, este destul de bine daca esti o fire statornica. Daca stii ca te vopsesti des si esti in permanenta nemultumita de parul tau e mai bine sa nu te vopsesti cu henna pentru ca intr-adevar vopseaua chimica nu mai prinde dupa. Exista aproape tote noantele de henna.