| anonim_4396 a întrebat:

Care va place mai mult (cum arata)...Mădălina Ghenea sau Catrinel Menghia? Pe care o preferati si de ce?

Răspuns Câştigător
| Ionika22Ionika22 a răspuns:

Pai nu prea le stiu bine pe nici una laughing.Am cautat pe imagini google si sincera sa fiu la prima vedere Madalina Ghenea pare mai frumi. FUNDA? Te rog funda!

| floresdemayo a răspuns (pentru Ionika22Ionika22):

Asta pentru că m-ai rugat așa frumos...De aia ti-am dat funda!

2 răspunsuri:
| ronadian a răspuns:

Dupa parerea mea Madalina Ghenea arata mai bine ...doarece are trasaturi foarte frumoase