| Dana_Alina_1997 a întrebat:

Care vii se pare cel mai bun fond de ten pentru tenul gras? ☺

Răspuns Câştigător
| 拉维尼亚 a răspuns:

Si eu am tenul gras si folosesc Trendy Spirit. Este cel mai bun dintre cele pe care le-am incercat pana acum pentru ca iti protejeaza pielea pentru mult timp, se intinde usor si uniform, are un miros frumos si confera o nuanta asemanatoare pielii. Dar mai multe idei si recomandari iti va da chiar vanzatoarea daca o vei intreba. Mult succes! happy

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Max Factor Lasting Performance, dai un banut mai multicel, desi treaba isi face foarte bine.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fond de ten de la oriflame, cel de la giordani, nuanta natural begie

| AndreeLolla a răspuns:

Inceraca la avon si oriflame acolo ai sa gasesti fel si fel de tipuri de fond de ten...

| EizaG a răspuns:

Mai bine te duci la o cosmeticeana si o intrebi, de exemplu intreab-o pe cea care te penseaza sau te epileaza. Nu iti recomand fondurile de ten de la Avon sau Oriflame, nu sunt bune de nimic.