| kamy18 a întrebat:

Cat costa o masca de par de la kallos cu placenta?:d Dau fundita

Răspuns Câştigător
| M1ha3la a răspuns:

Costa 12 lei chiar iei m-am vopsit cu aceasta vopsea de par. sper sa-ti fi fost de ajutor.si da vreau si fundita

3 răspunsuri:
| tina20 a răspuns:

Sunt foarte ieftine, incepand de la 5 lei...

| tina20 a răspuns:

Am folosit si eu masca de par la recomandarea unei persoane si am fost multumita. face parul foarte moale si usor de piepetenat. In plus, este foarte ieftina. Ti-am zis, incepand de la 5 lei pana la cel mult 15 lei, in functie de cantitate.

| M1ha3la a răspuns:

Costa 12 lei pentru ca chiar ieri mama mea a folosit vopseaua de par si da vreau fundita