| PufyRea a întrebat:

Cat costa uleiul de ricid si unde se gaseste? In farmacii? :d Dau funda :*

2 răspunsuri:
| expertulginecolog a răspuns:

Uleiul de ricin se gaseste la farmacie si are diferite arome[banana, portocala.etc]este in jur de 4 lei un flacon de 40 de ml si este bun pentru cresterea rapida[si intarirea] parului, a unghiilor si a genelor.Majoritatea fetelor il folosesc pentru creserea rapida a parului, de cele mai multe ori amestecat cu alte ingrediente ca masca

| PufyRea explică (pentru expertulginecolog):

Eu am auzit ca este bun si pentru vergeturi. Este adevarat?