| huideni1845 a întrebat:

Cat de tare te doare cand folosesti benzile depilatoare Veet?

4 răspunsuri:
| Anndreeacatalinna a răspuns:

Nu doar atat e tare...la inceput te va ustura, e si normal, dar te vei bisnuii daca te vei face mai des. nu pot sa.ti spus ca nu doare deloc, te.as minti, dar poti suporta o astfel de durere. stii tu''baba sufera la frumusete'' laughing

| Mimzy a răspuns:

Depinde si de cat de obsinuita esti cu durerea.De exemplu,pe mine ma pisca cam nasol,dar e suportabil,de exemplu prietena mea cea mai buna mai are putin si plange,iar sora ea nu are nici o problemuta! Deci depinde si de tine, daca ai mai incercat, daca parul este lung, daca este scurt, etc.

| Anonimus30 a răspuns:

Pf. asta depinde mai mult de cat esti tu de sensibila. de exemplu pe mine nu ma doare tare, insa pe o prietena de a mea parca i-ai rupe mana (sau cel putin atat de tare tipa). Eu iti spun sincer ca ii mai bine sa te epilezi cu benzi de ceara decat cu bic-ul.

| irinako a răspuns:

Daca ai pielea sensibila sunt benzi speciale pentru acest tip de piele de la veet, deci nu iti fa nici o problema, caci nu o sa te doara daca iti cumperi pentru tipul tau de piele
FUNDA?