| iloveusa a întrebat:

Cat dureaza efectul cremei depilatoare?(in special cea pentru piele sensibila, de la farmec)

5 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Bunăă.

După epilarea cu crema depilatoare de la farmec, părul creşte în cam 2-3 zile.
Însă, este foarte vizibil abia după o săptămână şi ceva.

O zi bună!
Pa paa.

| KawaiiBroccoli a răspuns:

Eu nu am pielea sensibila, dar trebuie sa ma epilez o data pe saptamana. Totusi nu e chiar asa de rau happy
Desi parca mi se pare mai bine cu epilatorul sau cu ceara big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te referi cat dureaza pana creste... De obicei, cam 2 zile de cand te-ai facut, insa depinde de persoana.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

În general 2 zile.

| Lollittta a răspuns:

Pai, aici depinde si cat de rapid iti creste parul, insa in general, asa cum au spus si restul, cam 2 zilewinking