| Andux a întrebat:

Cat m`ar costa niste extensii?[ Pentru tot capu desigur on the phone si la lungime. pana la mijloc; x Funda tongue

Răspuns Câştigător
| R_8074 a răspuns:

Te costa in jur de 300 de lei, doar ca daca nu sunt cu clipsuri trebuie sa stai cu ele numai in coafor, nu ai putea sa ti le aranjezi singura, si cand te speli pe cap trebuie sa separi parul tau de extensii si sa le speli pe rand.

http://www.extensii-parnatural.ro/tipuri-extensii/

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

270 par natural 50 cm 12 piese

| Awndre a răspuns:

Pai din par natural cam 250 lei pentru tot capul iar din fibra termorezistenta ( o poti coafa, doar nu o poti vopsi) cam 120 lei. depinde>big grin

| frumusicclaudic a răspuns:

100 lei din ce stiu eu

| Gameshell a răspuns:

Te costa peste 2000lei cred...

| Ank_1490 a răspuns:

In jur de 500 lei (din par natural)