| Parkmin a întrebat:

Cat timp rezista nuantatorul?

3 răspunsuri:
| ViorelaVio a răspuns:

Buna nuantatorul rezista de regula pana la uramatoarea spalare acum depinde si de caliatate dar in general pana la urmatoarea spalare funda?

| lykkeli a răspuns:

In medie 2-3 saptamani.Depinde de care folosesti si cat de des te speliwinking

| dayanaa a răspuns:

Aproximativ 3,4 spalari maxim. De obicei se vede de la a 2a spalare ca s a schimbat culoarea. opteaza pentru o nuanta apropriata de culoarea ta naturala sa nu se vada diferenta prea mult. good lookhappy