| BeccaBoo a întrebat:

Nuantatorul de la Trendy colors, este bun? L-a incercat cineva si in cat timp se duce?

4 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

In cazul meu nici nu s-a prins. Si aveam parul nevopsit, saten si voiam sa ma fac bruneta. Am incercat cu 3 plicuri..tot ce am obtinut a fost o nuanta urata de mare. Oribil. Poate prind numai pe par foarte deschis, poate pur si simplu nu-mi primde mie. Poti incerca ca nu ai ce pierde. Se duce oricum repede.

| Adina981 a răspuns:

Am incercat eu si pot sa spun ca sunt multumita de el. Aveam parul saten si mi-am vopsit varfurile cu Rosu Tehno, exact in saptamana altfel scoala. culoarea se duce cate putin la fiecare spalare. pot spune ca si acum mi se mai vad unele reflexe la soare,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cam 3 luni revine culoarea ta naturala. Se duce cam greu de pe par. Eu dupa o luna deja ma plictisisem de culoare si am folosit foarfeca.
Nuantatoarele de la Direction de pe gotica.ro se duc dupa o luna de tot.

| almirock a răspuns:

E bun, dar ține destul de puțin și ai grijă că dacă atingi un prosop, un cearșaf, cu părul ud, se ia culoarea...